Klanten - Projectmanagement-dienst door Fiverr Pro

Opmerking: Ons team is voortdurend bezig met de uitbreiding van onze selectie diensten.
Neem contact op met je zakelijke succesmanager voor aanvullende hulp.

Je belangrijkste en meest urgente projecten vereisen tijd, branchekennis en het juiste team van freelancers. Het doel van de projectmanagement-dienst is om je team of bedrijf te helpen bij het moeiteloos end-to-end plannen of uitvoeren van een project.

Alle Fiverr Pro klanten kunnen in contact komen met een toegewijde projectpartner naar keuze voor projectplanning of end-to-end projectmanagement.

Boek hier een gratis adviesgesprek met een projectpartner.

 

 

Wat houdt Projectpartner van Fiverr Pro in? 

De projectmanagement-dienst is exclusief gemaakt voor Fiverr Pro klanten.

Onze dienst koppelt alle soorten klanten - van solopreneurs tot grote bedrijven en merken - aan een zeer bekwame en toegewijde projectpartner, die elk project plant en uitvoert dat zeer bekwame en getalenteerde freelancers vereist.

Onze projectpartners zijn experts in hun vakgebied, met jarenlange ervaring in projectmanagement. Ze zijn er om je te helpen je project op een zeer professionele en probleemloze manier af te ronden.

Dit zijn de belangrijkste voordelen waar je je op kunt verheugen: 

 • Tijdbesparende oplossing
  Laat de tijdrovende klusjes van elk project over aan een toegewijde projectpartner, zodat jij tijd overhoudt voor wat voor jou het belangrijkst is.

 • Kwaliteitslevering
  Projectpartners houden toezicht op elk detail, selecteren de juiste freelancers en werken met je samen om de specificaties van de levering te waarborgen.

 • Branchespecifieke vaardigheden
  Maak gebruik van de branche- en productspecifieke vaardigheden van Projectpartners voor het werk tussen jou en de freelancers.

 • Kickstart je project
  Je projectpartner bespreekt de behoeften van je project en begrijpt deze volledig, helpt je bij het opstellen van een opdrachtomschrijving en stelt met jou je dreamteam van freelancers samen

 • Volledige transparantie
  Blijf op de hoogte van alle projectactiviteiten door accountzichtbaarheid en één-op-één-gesprekken met je projectpartner.

 

Projectplanning versus end-to-end projectmanagement

Met projectplanning helpt je projectpartner je om je project te plannen en verwachtingen te stellen. De uitvoering van het project wordt onafhankelijk daarvan door jou (de klant) en freelancers gedaan. Je freelancers bieden je daarnaast offertes op maat, speciaal voor jou en je project.

Met end-to-end projectmanagement plant en beheert je projectpartner je project vanaf het begin tot aan de uiteindelijke levering. Projectpartners zijn een belangrijke partij als het gaat om het vormen en beheren van je team van freelancers en de communicatie. Ze helpen je bij het hele proces, van het zorgvuldig selecteren van het juiste talent tot het zo snel mogelijk leveren van je project.

Je blijft ook op de hoogte van alle projectactiviteit door accountzichtbaarheid en één-op-één-gesprekken met je projectpartner.

 

Hoe het werkt

Een typisch Fiverr Pro-project omvat deze vijf stappen: 

 1. Inventarisatiegesprek
  Een korte meeting met de projectpartner om de omvang, doelen, voorkeuren en specificaties van het project door te nemen.

 2. Het samenstellen van een team
  We maken een opdrachtomschrijving die je moet invullen. Zodra deze is goedgekeurd, stellen we een team samen van hooggekwalificeerde freelancers.

 3. Projectplanning
  Wij stellen je werkplan op met volledige transparantie over budgetten, tijdschema's en verwachtingen.

End-to-end projectmanagement bevat ook de volgende stappen:

 1. Uitvoering
  Wij verzorgen de dagelijkse communicatie met de freelancer(s) en voorzien je van voortgangsupdates.

 2. Voltooiing
  Wij faciliteren de levering van het project en garanderen resultaten van hoge kwaliteit totdat het project door jou is goedgekeurd.

Hier volgen enkele voorbeelden van de projecten die wij momenteel in elk domein ondersteunen: 

Branding Digitale marketing Video en animatie Ontwikkeling
Merk design Content schrijven E-books en luisterboeken App-/webontwikkeling
Merkidentiteit E-commerce development Volledige videoproductie Web-/appdesign
  Social media content en reclame Podcastproductie  

 

Voordat je begint met je project 

Een persoonlijke projectpartner aanvragen

Er is simpelweg maar één kwalificatie voor deze dienst.
Om deze dienst aan te vragen, moet je een project hebben met een budget van minimaal $ 3.000 (USD) per project/dienst. 

Projectpartner biedt 2 unieke diensten die ontworpen zijn om aan jouw specifieke behoeften te voldoen:

Projectpartner

Projectpartner Planning heeft een vaste prijs van $ 145 en er is een minimum budget vereist om aan de slag te gaan.

End-to-end projectmanagement

De end-to-end projectmanagement-dienst kent een vergoeding van 12%, berekend op basis van het projectbudget, en het minimale totaalbudget, inclusief de vergoeding, moet $ 3000 zijn. De planningskosten worden in mindering gebracht op de 12% als je ervoor kiest om door te gaan met de uitvoering.

 

Meer informatie, betere diensten

We moedigen je aan om ons zoveel mogelijk details te vertellen over je projectwensen. Op die manier begrijpen wij hoe we jou kunnen helpen je doelen te bereiken en bieden we je direct vanaf het begin de beste en meest accurate diensten.

Of je nu een video produceert, een e-commerce website bouwt, een merkgids opstelt, content voor een website maakt, campagnes op social media lanceert of welk ander project dan ook: wij willen er graag meer over horen en kunnen jou helpen je doelen te realiseren.

 

Veelgestelde vragen

Mijn project 

1. Hoeveel kost het? Is het een eenmalig bedrag of op provisiebasis?

Voor projectplanning:
De projectplanning kost circa $150.

Voor end-to-end projectmanagement:

Vergoedingen voor een projectpartner zijn eenmalig en projectgebaseerd. De vergoeding is 12% van de totale projectomvang.

 

Bijvoorbeeld: Als je uiteindelijke projectbudget $ 5.000 is, dan zijn de servicekosten voor de projectpartner 12% van dat budget (in dit geval dus $ 600 - $ 150 voor de projectplanning, en de rest wordt in rekening gebracht tijdens de uitvoeringsfase). Dit betekent dat de projectpartner $ 4.400 van zijn budget voor het project kan gebruiken, en de resterende $ 600 ontvangt als servicekosten. 

 

2. Ik heb een project in gedachten, maar ik weet niet welke van de twee opties (projectplanning of end-to-end projectmanagement) het beste is voor wat ik nodig heb. Wat kan ik het beste doen?
Dit is precies waar onze projectpartners voor zijn–en waarom we je twee verschillende opties aanbieden. Je kan een projectpartner om advies vragen om te bepalen welke dienst het beste bij jouw project past.

3. Wanneer is het een goed idee om met een projectpartner samen te werken, en waarom?
Op basis van onze ervaring zijn projecten waarbij op grote schaal taken worden uitbesteed vaak uitdagender voor een bedrijf. Je hebt veel tijd en knowhow nodig om een dergelijk project met succes te plannen en uit te voeren.

Onze projectpartners zijn ervaren professionals die toezicht houden op je outsourcing processen, en kwaliteitscontroles uitvoeren om ervoor te zorgen dat er werk van hoge kwaliteit wordt geleverd.


4. Voor wat voor soort projecten kan ik deze dienst gebruiken?
We hebben verschillende Projectpartners en iedereen heeft specifieke vaardigheden waarmee hij/zij jou kan bijstaan met één of meerdere projecten per keer. Ons team breidt voortdurend onze selectie uit en biedt verschillende soorten diensten, van merkidentiteit en design tot web-/appdevelopment.

De projectcategorieën die we op dit moment ondersteunen vind je hierboven onder Hoe het werkt


Werken met mijn projectpartner 

1. Hoeveel werk neemt mijn projectpartner me uit handen?
Je projectpartner zet je projectspecificaties om in een plan, inclusief de benodigde diensten en aanbevolen freelancers die binnen je budget passen, en met een tijdschema dat aansluit bij je wensen. 

Wanneer je gebruik maakt van  end-to-end projectmanagement, regelt de Partner ook de communicatie met de freelancers en verzamelt hij/zij de leveringen namens jou. Tegelijkertijd houdt de partner het tijdschema in het oog en de waarborging van de kwaliteit.

2.Wat is de levering en wie is ervoor verantwoordelijk?
Welke dienst je ook kiest, het is jouw eigen taak en verantwoordelijkheid om alle leveringen te beoordelen op basis van jouw eigen specificaties, en ze vervolgens goed te keuren of te vragen om een revisie.  

Als je kiest voor de dienst projectplanning, bestaat de levering van de projectpartner eruit dat hij/zij je een planning geeft die je kunt volgen om zelf de juiste freelancers in te huren en de leveringen te waarborgen.

Als je kiest voor de dienst end-to-end projectmanagement, coördineert je Partner jouw specificaties en de freelancers en verzamelt hij/zij vervolgens alle leveringen en deelt ze met jou zodat jij ze kan beoordelen.


Let op: Fiverr is niet aansprakelijk voor de inhoud, kwaliteit of het niveau van de diensten die door de freelancers worden geleverd. Voor meer informatie verwijzen wij je naar de Servicevoorwaarden van projectmanagement-diensten.

3. Hoe verloopt de communicatie met mijn projectpartner?
Een van de beste en meest gemakkelijke onderdelen van het proces is dat de Fiverr-website het belangrijkste kanaal is voor de communicatie met je projectpartner en/of freelancers.

In het geval van projectplanning is je projectpartner er voor je bij elke stap, tot aan de fase van uitvoering.

In het geval van end-to-end projectmanagement zorgt je projectpartner ervoor dat je betrokken blijft bij het proces.
Gedurende het hele project verzorgt de projectpartner alle communicatie met de freelancers en voortdurende voortgangsupdates. Zo ben je zeker van een probleemloze ervaring.

4.  Wat is het verschil tussen een Projectpartner en een Zakelijke succesmanager?
Als klant van Fiverr Pro krijg je de kans om samen te werken met een toegewijde Zakelijke succesmanager en een of meer Projectpartners.

Onze Zakelijke succesmanagers helpen je graag vanaf het begin om je weg op het platform te vinden, technische vragen te beantwoorden en je, op jouw verzoek, te matchen met talent.

Onze dienst Projectpartner is ontworpen zodat jij een partner hebt die ofwel een planning voor je maakt of een planning maakt en de uitvoering ervan regelt voor meer complexe projecten waarbij meerdere freelancers met je team samenwerken.

 

De freelancers 

1. Met welke freelancers kom ik zo in contact?
De Fiverr Pro-freelancers zijn de beste freelancers op ons platform. De dienst van Projectpartner helpt je met het vinden van de juiste professional tussen al dit talent die geschikt is voor wat jij nodig hebt. Projectpartners hebben een ruime en relevante ervaring op het gebied van de creatieve branche, design, development en marketing.

2. Kan ik de freelancers die aan mijn project gaan werken zelf kiezen?
Natuurlijk! De lijst met voorgestelde freelancers die onze projectpartners je geven is alleen een aanbeveling.

Jij hebt altijd het laatste woord en kiest zelf welke freelancers je wilt toewijzen aan je project. Sterker nog: we moedigen je zelfs aan om elk freelancerprofiel zorgvuldig te bekijken – denk aan de reviews, beoordeling en eerder werk – voordat je je uiteindelijke keuze maakt.

Was dit artikel nuttig?